Laiks gatavoties vasarai!

Nāc un izmēģini jaunu procedūru tikai par 23EUR
Piedāvājums ir spēkā līdz 30. aprīlim.
Jūsu S9.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/creatif/s9.lv/wp-content/plugins/qode-instagram-widget/lib/qode-instagram-api.php on line 245
 

Komanda

a

Aļona Kozaka

Meistare friziere-vīzažiste ar iespaidīgu darba pieredzi, kura kļuva par īpašnieci vietai, kur tagad strādā vieni no labākājiem meistariem Rīgā.

a

Andrejs Ivanovs

“Stilista profesiju izvēlējos, jo man patīk pārvērst cilvēkus un atklāt viņiem viņu dabīgu skaistumu. Kā mākslinieks, es izvēlos pareizās formas, krāsas, tekstūras un dinamiku, radot īstu brīnumu.” .

a

Aļona Fedičeva

“Visvairāk bauda no darba es saņēmu, kad kaut kas ir jāmaina.
Dievinu strādāt Air-Touch tehnikā, veidot košās matu krāsas, taisīt Bio-ilgviļņus, izdomāt vakara frizūras un stilīgus matu griezumus.”

a

Veronika Kušeļeva

“Strādāju par nagu servisa meistari jau 13 gadus. No pašas bērnības pārklāju ar nagu lakām jebkuras virsmas!
Dievinu garus nagus. Sievietēm.”.

a

Marija Guselnikova

“Pēc Pjatigorskas Farmācijas akadēmijas absolvēšanas 10 gadus strādāju aptiekā, taču interese par kosmetoloģiju mani vienmēr ir fascinējusi. Turpināju mācības Latvijas Skaistumkopšanas skolā un veiksmīgi pabeidzu mācības, iegūstot kosmetoloģijas speciālista diplomu un sertifikātu. Milzīgā zināšanu bagāža, kas iegūta studiju laikā un strādājot aptiekā, tagad man palīdz vieglāk izprast kosmētikas sastāvu. Bet pats svarīgākais ir tas, ka es mīlu cilvēkus, man patīk palīdzēt, un es ar mīlestību dāvinu skaistumu saviem klientiem. Un jūs zināt, kāds prieks ir darīt to, kas jums patīk!”.

a

Irina Popeljčuk

“Kosmetoloģe ar farmācijas akadēmijas specialitāti.
Es jau vairāk nekā 12 gadus palīdzu rūpēties par sejas un ķermeņa ādu, padarot to skaistu, veselīgu un starojošu. Es mīlu savu darbu un veltu daudz laika nepārtrauktai pilnveidošanai – apmeklēju seminārus un kongresus par kosmetoloģiju, pilnveidojot savas zināšanas un prasmes.
Lai, kad vērsīsieties pie manis, jūs baudītu gan procesu, gan mana darba rezultātu!”.

a

Olena Ziubrytska (Peter)

“Meistars, kurš mīl strādāt 24/7 .
Sertificēts speciālists:
Permanentais meikaps,
Skropstu pieaudzēšana,
Skropstu laminēšana,
Korekcija un uzacu krāsošana,
Uzacu laminēšana,
Meikaps.
Profesijā strādāju jau 7 gadus, pastāvīgi pilnveidojoties katrā no minētajām jomām.”.